Web používa súbory cookies. Prehliadaním vyjadrujete súhlas s ich používaním. Chcem vedieť viac.
Od 25. mája 2018 zdieľame všetky informácie v súlade s GDPR

Elektro projekty a revízie Termovízne meranie Bleskozvody

Profesionálne projektovanie, montáž, revízie elektrických rozvodov a zariadení, analýzy kvality a rizika prúdových spojov na všetkých napäťových hladinách.Termovízna kontrola elektrickej inštalácie, projektovanie a montáž bleskozvodov.
OOP v elektrotechnike, EasyPower Power System Software
Poradenstvo a predaj ochranných pracovných potrieb v elektrotechnike. EasyPower - Softvér pre inteligentné navrhovanie, analýzu a monitorovanie napájania elektrických systémov.
Školenia a kurzy elektrotechnikov
STN EN 60909-0 - Vzdelávanie skratové prúdy v trojfázových sústavách striedavého prúdu. IEEE 1584 - Konzultácie určené pre projektantov a prevádzkovateľov zariadení pri určovaní rizikovej vzdialenosti elektrických oblúkov a dopadajúcej energie. §21, §22, §23 - Kurzy odbornej spôsobilosti v elektrotechnike. NFPA 70E - Školenia týkajúce sa normy pre elektrickú bezpečnosť na pracovisku.
Potrebujete poradiť, alebo máte záujem o viac informácií?

elektricky panel

logo Vadias

Elektrické inštalácie / Spoľahlivo / Efektívne / Bezpečne

Silný, spoľahlivý a stabilný partner v oblasti projekcie, montáže, údržby, kontroly a inšpekcie, revízií a auditov a bezpečnosti práce elektrických inštalácií a elektrických zariadení. Rešpektujeme lokálny jazyk, lokálne technické a bezpečnostné normy, európske harmonizované normy, vybrané medzinárodné a národné normy, vnútrofiremné a korporátne predpisy, termíny a rozpočty. Od roku 2001.
SPOĽAHLIVÉ SLUŽBY

0
DNÍ
V ROKU
0
DNÍ
V TÝŽDNI
0
HODÍN DENNE

Naši zákazníci